Khorinis Life RP

Serwer GMP:A "Khorinis Life RP"

Ogłoszenie

Serwer Role-Play zostanie uruchomiony gdy problem z klasami zostanie rozwiązany. Prosimy o cierpliwość. Administracja KhorinisLifeRPPL

#1 2012-07-16 02:01:14

 Tokyo

Użytkownik

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 88
Punktów :   

Podanie Tokyo

1.Nick: Tokyo
2.Wiek: 15
3.Pełniłeś już wcześniej funkcję moderatora? Wiele razy, miałem też własne serwery oraz pomagałem przy kilku jako admin
4.Coś o sobie: Lubię koszykówkę, wiedźmina, w szkole uczę się yyy średnio (miałem 4 z anglika - yeah) i co tam dodać ... zyskuję przy bliższym poznaniu
5.Wytłumacz co to:
6.OOC: Rzeczy nie związane z grą jak np (siema), (co tam?) itp - w nawiasach 
7.IC:Rzeczy kierowane do postaci w rp jak np : Witaj mistrzu, czy masz dla mnie zadanie ? -bez nawiasów
8.RP:Role Play - odwzorowanie realnego życia w grze
9.Dlaczego właśnie Ty? Znam się na tym, często mogę siedzieć na serwie, a jak mnie nie ma to jestem prawie ciągle na gg (43306109) i można do mnie pisać - wtedy wejdę banuję i lecę jeśli jest taka potrzeba
[b]10.Twoja historia RP(opisz) Tokyo to chłopak wychowywany w bogatej rodzinie, dołączył w końcu do straży by chronić swoich bliskich, jednak jego miasto zostało najechane a on wraz z ocalałymi uciekł na wyspę khorinis i szuka zemsty
[b]11.Od kiedy grasz na serwerach RP? Od samego początku ... około hmm roku
[b]12.Znasz komendy moderatora? Ban, kick, godzina, savebans itp opanowane

PS. Wiem, jestem nowy i nie wiecie czy się nadaję ale uwierzcie, mam doświadczenie jeśli chodzi o serwery i zobaczycie, że będzie wam się ze mną dobrze grało. Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com/ worldhotels-in.com www.odziez-uzywana.info.pl gta forum klej do luster