Khorinis Life RP

Serwer GMP:A "Khorinis Life RP"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Serwer Role-Play zostanie uruchomiony gdy problem z klasami zostanie rozwiązany. Prosimy o cierpliwość. Administracja KhorinisLifeRPPL

  • Index
  •  » Miasto
  •  » Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

#1 2012-07-19 21:14:25

Konos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 26
Punktów :   

Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Powiem tylko tak, jeżeli Ktoś z Was chce być Moim Zastępcą Najpierw musicie zrobić

              swoje podanie.Potem wybierzemy któregoś z Was,musicie mieć też dobre warunki aby zostać Kapitanem.Ostatnie zdanie na Zastępce bedzie liczyc się Króla Maravela lub Amatora.

Offline

 

#2 2012-07-19 21:24:05

 Kruk

Nowy użytkownik

Skąd: Łąka(Okolice Rzeszowa)
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Zgłaszam swoje zwoja kanydature na zastepce Konosa

Offline

 

#3 2012-07-19 21:32:40

 Amator

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Już nie u mnie tylko luttera, ja jestem paladynem.


"Celem wojny nie jest zginąć za swoją ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją." George Smith Patton

Offline

 

#4 2012-07-19 21:35:26

Ghost

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Chce zostać zastępcą konosa, jestem długo na tym serwie i wiem jak się dowodzi.

Offline

 

#5 2012-07-19 21:36:36

Torreto

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-14
Posty: 48
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Ghost, Konos napisał że musisz podanie zrobić!!


卐Aryjski Wojownik_____________Biała Duma___________Biała siła!!!!!!!!!!!卐

Offline

 

#6 2012-07-19 21:47:31

Konos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 26
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Zrobcie Podanie:np .Nik,Wiek itd.

Offline

 

#7 2012-07-20 03:32:37

Maravel

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 160
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

ech... Dam wzór podania
Nick:
Wiek:
Ile grasz RP:
Co to OOC:
Co to IC:
Co to RP:
Dlaczego akurat  Ty:
Opisz, jak Twoja postać została zastępcą Kapitana Straży: (Ciekawe i dość długie)
Ile czasu średnio spędzasz w grze:e
Jaką masz aktualną rangę:
Jakie masz doświadczenie w dowodzeniu ludźmi:
Co robisz, jak strażnicy nie słuchają:

Jeśli o mnie chodzi, to polecam Kruka Wydaje się być ogarnięty, patrząc na niektórych strażników to nawet bardzo.

Offline

 

#8 2012-07-20 12:46:00

 Kamilusz

Użytkownik

Skąd: Inwałd (Okolice Wadowic)
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Nick: Kamilusz
Wiek: 14
Ile grasz RP: Kilkanaście dni
Co to OOC: Out Of Character
Co to IC: Czyli jak by witanie się np. Mag ognia do Mistrza ( Witaj mistrzu), Strażnik do dowódcy (witaj kapitanie) itp.
Co to RP: Czyli Role-play, Czyli wcielamy się w stworzoną przed siebie postać odkrywając życie codzienne np. <Poddaje się>,  <kładzie miecz  na ziemie>   <Śmieje się>
Dlaczego akurat  Ty:  Lubię dowodzić innymi oraz nie sprawia mi to największej trudności. Gdybym został zastępcą kapitana straży to na pewno nie rekrutował bym każdego nowego kogo spotkam. Ułożyłbym specjalne pytania oraz wymagałbym ogarnięcia.
Opisz, jak Twoja postać została zastępcą Kapitana Straży: (Ciekawe i dość długie)  Pewnego dnia, ciepłego poranka, Kamilusz  razem ze strażą pilnował bramy w Khorinis. Nagle podszedł Maravel i kazał mi iść za mną. Gdy już doszliśmy do koszar zaproponował mi, żebym został zastępcą kapitana straży. Po chwili namysłu zgodziłem się. Od teraz mogłem wydawać polecenia, zwołałem całą straż do koszar na trening. Po ciężkim treningu strzelania z kuszy oraz walki mieczem, wszyscy udali się na warty. Dzień minął szybko, położyłem się do ciepłego łózka i bardzo szybko zasnąłem.  Następnego dnia Maravel oznajmił mi, że zostaje jako nowy zastępca straży. Ucieszyłem się. Tak właśnie zostałem zastępcą kapitana .
Ile czasu średnio spędzasz w grze: Dosyć dużo, ok 10h
Jaką masz aktualną rangę: Rycerz
Jakie masz doświadczenie w dowodzeniu ludźmi:  Duże, na innych serwerach np. w Minecraftcie, byłem parę razy adminem i dowódcą wioski i radziłem sobie świetnie, a w dodatku umiem o dyscyplinę w oddziale.
Co robisz, jak strażnicy nie słuchają: Nie miałem z tym nigdy problemu, ale jak by była taka sytuacja i by się ona powtarzała to cofnął bym awans lub zawiesił. Ale przy drobnym nie słuchaniu wyciągnę miecz i jest

Offline

 

#9 2012-07-20 13:04:48

 Kruk

Nowy użytkownik

Skąd: Łąka(Okolice Rzeszowa)
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

To edit mojego posta
Nick:Kruk
Wiek:16
Ile grasz w RP:Przez jakieś 4 dni(ale grałem wcześniej jakieś pół roku temu)
Co to OOC:Hmm nie  jestem pewien ale to coś aby zmienić nick gdy się robi nową postać(mówię ze gram dopiero 4 dni i tyle nowości jest że tego nie ogarniam)
Co to IC:(przepraszam ale tego naprawdę nie wiem musiałby ktoś mi to wytłumaczyć)jak przeczytalem inne post to teraz wiem (jest pisanie w nawiasach czy cos w tym stylu)
Co to RP:Wcielenie się w postać którą grasz w średniowiecznym świecie
Dlaczego akurat ty:Z tego powodu że chcę się przetestować w tej roli nigdy tego nie robiłem i chce zobaczyć jak to jest
Opisz,jak Twoja postać została zastępcą Kapitana Straży:Grę rozpoczołem jako prosty obywatel Khorinis do straży się przyłaczyłem za pośrednictwem niejakiego kosma z kurym mam dość dobre stosunki.na strażnika elitarnego awansowal mnie niejaki parciwal dzieki temu żę walczyłem na statku z orkami i dzieki temu że pomagałem kamiluszowi.Awans na zastępce zaproponował mi niejaki Konos i od tej pory zaczołem się starać  o to stanowisko (wiem ze mialo być długo ale po prostu nie ma o czym pisać gram dopiero co 4 dni)
Ile czas średnio spędzasz w grze: więc średnio jakieś od 4 -do 5 godzin (zalezy czy coś do roboty jest)
Jaką masz aktualna range:elitarny strażnik
Jakie masz doświadczenie w dowodzeniu ludzi :kiedyś jednorazowo wybrano mnie na kapitana straży i wydaje mi się ze to ogarniałem
Co robisz, jak strażnicy nie słuchają:moim zdaniem powiem jestem wyższy ranga nie słuchasz albo wypad albo coś robisz (po prostu krótka piłka(innymi słowy nie ma opier***dalania się <sorki za przeklenstwo>)

Ps: Dzieki Marvel  i dziekuje wszystkim którzy mnie wspieraj i chcą poprzeć

Najbardziej był bym właśnie za Krukiem // Kristoff

Ostatnio edytowany przez Kruk (2012-07-20 16:42:12)

Offline

 

#10 2012-07-20 13:11:44

Gan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Nick: Gan
Wiek: 17
Ile grasz RP: 29 dni
Co to OOC: OOC to skrót od Out Of Charakter czyli pisanie w nawiasach rzeczy niezwiązanych z grą.
Co to IC: pisanie rzeczy bez nawiasów w odgrywaniu akcji Role Play.
Co to RP: To jest odgrywanie średniowiecznego życia.
Dlaczego akurat  Ty: Ponieważ mam duże doświadczenie. To jest mój 4 serwer w GMP.
Opisz, jak Twoja postać została zastępcą Kapitana Straży: Podczas wojny z orkami Mieszkałem na Myrtanie  z żoną i dwójka  synów. Gdy wojska Rhobara ponosiły klęska za klęską i orkowie zaczęli wchodzić do  wnętrza  kraju i  natrafili w końcu na Miasteczko nad wybrzeżem gdzie schroniliśmy się od napaści orków . Miasteczko zostalo oblężone i orkowie przypuszczali szturm za szturmem jednak wały miejskie były dobrze ufortyfikowane i dawały sprzyjająca obronę miastu. Jednak ludzi było za mało źle uzbrojeni i wyszkoleni w końcu orkowie zdobyli mury i ruszyli na miasteczko. Starałem bronić siebie i moich bliskich. Gdy dostałem belką prosto w głowę z palącego się domu. Gdy się ocknąłem wszystko było w płomieniach , wymordowali ludzi,  nie oszczędzili nawet kobiet i dzieci. Cała moja rodzina zginęła w rzezi. Ocalała nas garstka. Postanowiliśmy się zaciągnąć  do  wojska. Brałem udział w niejednej walce, stoczyłem niejeden bój. Gdy była przerwa w boju obie strony lizały rany, czekali na zaopatrzenie. Dowódca wezwał mnie do siebie:
- Jesteś znakomitym żołnierzem Ganie, ale są rozkazy wzmocnić miasto Khorinis udasz się tam z Odziałem Paladynów pod Dowódctwem Lorda Hagena i obejmiesz posadę Zastępcy Dowódcy Straży. Musimy zapewnić naszym magiczną rude.
Więc  wyruszyłem wraz z Paladynami na Wyspe Khorinis, aby wspomóc naszych braci w dalszej walce.

Ile czasu średnio spędzasz w grze: 2,5-3 godzin
Jaką masz aktualną rangę: Elitarny Strażnik
Jakie masz doświadczenie w dowodzeniu ludźmi: Byłem zastępcą Dowódcy Straży ( Coen) na poprzednim serwerze
Co robisz, jak strażnicy nie słuchają: Jestem zwolenikem dyscypliny. Dwa razy nawołuje do porządku a za trzecim razem leci degradacja.

Offline

 

#11 2012-07-20 13:33:10

 Lutter

Ponury Lord

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 19

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Hm... Muszę przyznać, ciężki wybór. Patrząc na podania chyba wiem komu bym chciał dać posadę, jednak muszę jeszcze zobaczyć na serwerze, coby potwierdzić swoje przypuszczenia.
To tyle, chwilowo wstrzymuję się od głosu.


___________________________________________________
Ja tu tylko sprzątam...

Offline

 

#12 2012-07-20 15:48:01

 Kamilusz

Użytkownik

Skąd: Inwałd (Okolice Wadowic)
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Zapomniałem dodać że dostałem  od pewnego paladyna dowództwo nad  bramą od strony targu i nie źle sobie radziłem.

Offline

 

#13 2012-07-20 16:29:57

Paladyn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 96
Punktów :   -6 

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Nick:Paladyn
Wiek:15
Ile grasz RP:z 2 miesiące
Co to OOC: to Out Of Character czyli rzeczy nie związane z grą piszemy w nawiasach np.(ide na obiad)
Co to IC: czyli rzeczy związane z grą piszemy bez nawiasu np.witaj Panie.
Co to RP:Role Play czyli odgrywanie osoby w grze.
Dlaczego akurat  Ty:bo mam w tym doświadczenie i nie rekrutował bym pierwszego lepszego i utrzymywał bym porządek i robił bym dobre treningi.
Opisz, jak Twoja postać została zastępcą Kapitana Straży: (Ciekawe i dość długie) byłem najlepszym strażnikiem w mieście pewnego dnia maravel kazał mu wyruszyć na zwiad na przełęcz zauważyłem że orkowie szykują się na atak na khorinis powiedziałem o tym maravelowi powiedział żebym poszedł z nim do koszar i powiedział za od odwage i męstwo mianuje cie zastępcą dowódcy straży i tak oto nim zostałem.
Ile czasu średnio spędzasz w grze:e teraz będę kilka godzin dzienie. 
Jaką masz aktualną rangę: byłem zastępcą dowódcy najemników. 
Jakie masz doświadczenie w dowodzeniu ludźmi:bardzo duże już na kilku serwerach byłem zastępcą dowódcy straży.
Co robisz, jak strażnicy nie słuchają:nigdy nie miałem takiego problemu ale jak by się nie słuchali to odebrał bym im awans a jak to by był rekrut to bym go wywalił ze straży

lol, połowa skopiowana od innych, oprócz tego z wiadomych powodów. Zapomnij, jestem na NIE. // Lutter

To samo co Lutter czyli NIE // Kristoff

Pójdę za głosem ludu... // Maravel

Offline

 

#14 2012-07-20 20:59:37

Ghost

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Nick:Ghost
Wiek:14
Ile grasz w RP :Nie wiem ale grałem od początku rp
Co to jest OCC : Czyli rzeczy które nie mają nic wpólnego z grą, pisze się w nawiasie ()
Co to jest IC:czyli rzeczy co mają wspólnego z grą, pisze się bez nawisu
Co to jest RP: To skrót od RolePlay czyli odgrywanie roli np.Jesteś strażnikiem i np robisz zadanie dla swojego dowódcy
Dlaczego akurat ty : Heh ciężko mi powiedzieć powiem szczerze że dlatego że bycie strażnikiem jest trochę nudne, ale też dlatego że jestem dobrym dowódcą byłem kiedyś na innym serwerze dowódcą ale to stare dzieje, A jeżeli orkowie zatakują znam swój plan żeby obronić  koszary, Pewnego razu nawet zabiłem 2 orków elitarnym strażników bez pomocy żadnego strażnika i najemnika ale mi napewno nie uwieżycie
Ile czasu spędasz czasu w serwie : Hmmm 2 godziny lub więcej zależy czy nie jest nudno na serwie
Jaką masz aktualną range : Jestem elitarnym strażnikiem.
Jakie masz doświadczenie w dowodzeniu : Nie chce się przechwalać ale wysokie , byłem kiedyś dowódcą na serwie ale to na starym gmp, nie jednemu uratowałem dupe
Co robisz kiedy strażnicy nie słuchają : Hehe na innych serwerach zawsze waliłem ich mieczem zawsze to działało No albo im awans zabierałem to też działa

Offline

 

#15 2012-07-20 22:22:14

 Lutter

Ponury Lord

Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 19

Re: Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Temat zamykam, nowym zastępcą został Gogusiowaty.


___________________________________________________
Ja tu tylko sprzątam...

Offline

 
  • Index
  •  » Miasto
  •  » Poszukuję Zastępcy Kapitana Straży Miejskiej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com www.ehotelsreviews.com www.odziez-uzywana.info.pl gta forum klej do luster